Група компаній «ТіСО» була створена в 1996 році і входить до Корпорації «ТСМ ГРУП». За ці роки ми стали лідером своєї галузі і постійно розширюємо власне виробництво та асортимент продукції. На сьогоднішній день група компаній налічує більше 600 співробітників, які забезпечують професіоналізм і високий рівень виконання замовлень.
До складу групи компаній «ТіСО» входять:
ТОВ «ТіСО-ПРОДАКШИН» - розробка і виробництво турнікетів;
ТОВ «ТіСО БЛОКЕРС» - розробка і виробництво пристроїв для блокування доріг;
ТОВ «ТіСО ДОРЗ» - розробка і виробництво вогнестійких металевих і скляних дверей та воріт;
ТОВ «ТіСО ІНЖИНІРИНГ» - розробка нових конструктивних та проектних рішень, програмного забезпечення та їх технічного супроводження.

new_shapka_2014_turnstiles

IFSEC-2014

logotype-tiso  

Группа компаніий «ТиСО», которая входит в состав Корпорации "ТСМ Груп", приняла участие в выставке IFSEC-2014, которая прошла с 17 по 19 июня в Лондоне, Великобритания.

Следуя сложившейся традиции, на выставке мы продемонстрировали результаты непрерывного улучшения нашей продукции. Наши существующие клиенты очень позитивного оценили шаги, которые мы сделали на встречу их пожеланиям.

Среди всех стендов представленных на выставке, наша компания выделилась разработками в сфере блокирующих и антитаранных устройств. Так, впервые на нашем стенде, был представлен гидравлический блокиратор «Tire-killer».

Более детально об этом событии Вы можете узнать здесь.