Група компаній «ТіСО» була створена в 1996 році і входить до Корпорації «ТСМ ГРУП». За ці роки ми стали лідером своєї галузі і постійно розширюємо власне виробництво та асортимент продукції. На сьогоднішній день група компаній налічує більше 600 співробітників, які забезпечують професіоналізм і високий рівень виконання замовлень.
До складу групи компаній «ТіСО» входять:
ТОВ «ТіСО-ПРОДАКШИН» - розробка і виробництво турнікетів;
ТОВ «ТіСО БЛОКЕРС» - розробка і виробництво пристроїв для блокування доріг;
ТОВ «ТіСО ДОРЗ» - розробка і виробництво вогнестійких металевих і скляних дверей та воріт;
ТОВ «ТіСО ІНЖИНІРИНГ» - розробка нових конструктивних та проектних рішень, програмного забезпечення та їх технічного супроводження.

new_shapka_2014_turnstiles

IFSEC-2014

logotype-tiso  

Група компаній «ТіСО», яка входить до складу Корпорації "ТСМ Груп", прийняла участь у виставці IFSEC-2014, яка пройшла з 17 по 19 червня в Лондоні, Великобританія.

Слідуючи традиції, що склалася, на виставці ми продемонстрували результати безперервного поліпшення нашої продукції. Наші існуючі клієнти дуже позитивного оцінили кроки, які ми зробили на зустріч їх побажанням.

Серед всіх стендів представлених на виставці, наша компанія виділилася розробками у сфері блокуючих і антитаранних пристроїв. Так, вперше на нашому стенді, був представлений гідравлічний блокувальник «Tire-killer».

Детальніше про цю подію Ви можете дізнатися тут.